• Harmonogram konsultacji prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku

        Konsultacje dla rodziców odbywać się będą w ramach dyżuru pedagogicznego w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach 17:00-18:00

        Konsultacje dla uczniów zgodnie z harmonogramem

                 
        lp Imię i nazwisko nauczyciela dzień tygodnia nr lekcji sala
        1 Ewa Bruzgul poniedziałek 1 102
        2 Monika Sokołowska poniedziałek 1 05
        3 Ewa Jagłowska poniedziałek 7 202
        4 Agnieszka Marciniak poniedziałek 8 01
        5 Beata Domitrz poniedziałek 8 106
        6 Beata Skowysz poniedziałek 8 110
        7 Danuta Witanowska poniedziałek 8 206
        8 Grażyna Czajka poniedziałek 8 9
        9 Joanna Porucznik poniedziałek 8 011
        10 Katarzyna Frankiewicz  poniedziałek 8 12
        11 Paulina Garbowska poniedziałek 8 211
        12 Andrzej Tchórzewski poniedziałek 9 209
        13 Anna Mikucka poniedziałek 9 02
        14 Magdalena Górska poniedziałek 9 210
        15 Barbara Fiedoruk poniedziałek 9 11
        16 Marzena Konewko wtorek 1 9
        17 Ilona Halec wtorek 8 108
        18 Kamila Banachowska wtorek 8 5
        19 Joanna Tyc wtorek 8 203
        20 Marlena Łempicka wtorek 8 102
        21 Agnieszka Kurczak wtorek 8 115
        22 Marlena Łempicka wtorek 8 pokój nauczycielski
        23 Anna Hula wtorek 8 09
        24 Jolanta Narwojsz-Zajkowska wtorek 8 105
        25 Ewa Mandziarz wtorek 8 Biblioteka
        26 Małgorzata Wnorowska wtorek 9 13
        27 Beata Niebrzydowska wtorek 9 07
        28 Izabela Klimowicz środa 1 201
        29 Anna Szczypka środa 1 205
        30 Katarzyna Horyń środa 8 201
        31 Anna Kurzątkowska środa 8 010
        32 Ewelina Czuper środa 7 103
        33 Zdzisław Karpienia środa 8 101
        34 Tadeusz Kaleta środa 9 12
        35 Barbara Brodowska środa 9 sala gimnastyczna
        36 Wacława Jamrożek środa 9 105
        37 Piotr Wocial środa 9 sala gimnastyczna
        38 Wioletta Borowik środa 9 Czytelnia do 15:30
        39 Hanna Gutowska czwartek 1 06
        40 Emilia Andruczyk czwartek 1 07
        41 Agnieszka Wasilewska czwartek 1 10
        42 Marzena Waśniewska czwartek 1 107
        43 Adam Fiedoruk czwartek 8 204
        44 Igor Makal czwartek 8 sala gimnasyczna
        45 Anna Rutkowska czwartek 8 08
        46 Dariusz Kukiełko czwartek 11 sala gimnastyczna
        47 Joanna Tyc piątek 1 203
        48 Anzhalika Prakharevich piątek 6 8
        49 Dariusz Łukaszewicz piątek 9 210
        50 Dariusz Lewandowski piątek 9 207